درباره ما

گستردگی صنایع دام و طیور و آبزیان و اسب و نبود مرجع مشخص برای معرفی محصولات و خدمات ارائه شده در بازار کشور همواره یکی از معضلات بزرگ بوده و بسیاری از گروه‌ها در تلاش بوده اند که بتوانند سامانی به بخش‌هایی که در آن تجربه داشته اند بدهند و بتوانند کمکی در حل مشکلات خریداران و ارائه دهندگان انجام دهند. این دغدغه به حدی بزرگ بود که تا قبل از این هیچ گروهی نتوانسته بود تمام جوانب را سنجیده و بازار کاملی در این حوزه تشکیل دهد.

تیم فنی مرغابی با همین دغدغه و با بهره گیری از سالها تجربه خود در بخش‌های مختلف که تقریبا در تمام صنایع حاضر در این سایت در بازار فعال بوده و با بهره گیری از نخبگان برنامه نویسی و دیجیتال مارکتینگ و پشتیبانی حرفه ای توانست با شناسایی و طرح ایده های نوین و همفکری با تولید کنندگان و تامین کنندگان، شیوه نوینی از فروش کالا و ارائه خدمات را برنامه نویسی و اجرا نماید، به گونه ای که در آن مشتری در امنیت کامل و در محیط کاربری آسان بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین گزینه مورد نظر خود را در بازه قیمتی مناسب و با بالاترین کیفیت پیدا کرده و به آن دست یابد.

ماهیت مرغابی بیش از هرچیز متأثر از کاربران آن است و اساس کار ما کمک به رفع نیازهای آنها است. در همین رابطه مجموعه عوامل مرغابی امیدوارند با رعایت اصول امانت داری و با رصد دقیق و بروز کالاها و خدمات مورد نیاز کاربران بتواند با تعامل با تولید کنندگان و تامین کنندگان این حوزه ها، به افزایش رونق کسب و کارها کمک نماید. مرغابی برای متخصصان، تولید کنندگان و ارایه دهندگان کالا و خدمات جایی است برای توسعه و رشد، یادگیری و ایجاد بازارهای جدید که تا پیش از این در آن حضور نداشتند. در مرغابی ما کنار شما به دنبال ارایه روشهای نوین برای موانع موجود هستیم. برای پیوستن به جامعه مرغابی، می‌توانید به تناسب توانمندی‌های خود را در این سایت اقدام کرده وهمین امروز شروع کنید