سوالات متداول

 • واحد آموزش مرغابی
  منظور از تگ محصول در هنگام ثبت آگهی چیست؟
  پاسخ
  تگ محصول در واقع همان کلیدواژه های مهمی هستند که سرچ آنها توسط بازدیدکنندگان موجب بیشتر دیده شدن آگهی محصول شما می شود
 • واحد آموزش مرغابی
  چه زمانی برای خرید یا فروش کالای خود از بخش درخواست خرید یا درخواست فروش اقدام کنیم؟
  پاسخ
  جهت خرید یا فروش هر محصولی که می خواهید تیم بازرگانی مرغابی مستقیما آن محصول را برای شما بخرد یا بفروشد، یا زمانی که شما به محصول خاصی نیاز دارید ولی با جستجو در سایت مرغابی نتوانستید آن را بیابید، می توانید از این بخش درخواست خرید یا فروش خود را ارسال کنید.
 • واحد آموزش مرغابی
  منظور از درخواست مشاوره در سایت مرغابی چیست؟
  پاسخ
  ممکن است ما در بخش های مختلف صنایع دام و طیور و آبزیان نیاز به یک سری مشاوره (اعم از دامپزشکی، تغذیه ای، مشاوره خرید، ساخت و راه اندازی یا هر مشاوره ای که در این صنایع ما به آن نیاز داریم) داشته باشیم. که با ثبت درخواست، تیم پشتیبان و فنی، که از بهترین اساتید و متخصصان این حوزه ها تشکیل شده شما را راهنمایی خواهند کرد.
 • واحد آموزش مرغابی
  چرا عکس پیشخوان غرفه به صورت بریده شده بارگزاری (آپلود) می شود؟
  پاسخ
  عکس پیشخوان حتما بایستی عکسی در اندازه 9 در 2.5 سانتی متر بوده و اگر عکسی بزرگتر از این سایز، بارگزاری شود، سیستم به صورت خودکار عکس شما را به این سایز تبدیل می کند. برای بارگزاری صحیح و طراحی بهتر، تیم پشتیبان مرغابی به صورت رایگان و با سلیقه شما عکس پیشخوان غرفه را طراحی می کند.
 • واحد آموزش مرغابی
  برای افزایش بازدید آگهی در مرغابی چه روش هایی وجود دارد؟
  پاسخ
  با توجه به فاکتورهای رتبه بندی فروشندگان یکی از مواردی که می تواند رتبه ی غرفه ی شما را بالاتر برده و در صدر نتایج جستجو نشان دهد این است که بازدید آگهی و غرفه ی شما افزایش یابد. برای این منظور هرچه قدر شما افراد بیشتری را با سایت مرغابی آشنا کنید رتبه ی شما بالاتر رفته و کالاها و خدمات شما بازدید بیشتری دریافت می کنند. با توجه به فاکتورهای رتبه بندی فروشندگان یکی از مواردی که می تواند رتبه ی غرفه ی شما را بالاتر برده و در صدر نتایج جستجو نشان دهد این است که بازدید آگهی و غرفه ی شما افزایش یابد. برای این منظور هرچه قدر شما افراد بیشتری را با سایت مرغابی آشنا کنید رتبه ی شما بالاتر رفته و کالاها و خدمات شما بازدید بیشتری دریافت می کنند.
 • واحد آموزش مرغابی
  چگونه غرفه شخصی ام را به غرفه ممتاز ارتقا بدهم؟
  پاسخ
  ارتقا غرفه کاملا به صورت سیستمی بوده و نحوه عمل سیستم به این صورت است که، عملکرد غرفه‌داران در دوره های مشخص، به صورت کاملا شفاف و بر اساس شاخصه هایی همچون سرعت پاسخگویی، رضایت مشتری، تعداد بازدید از غرفه و محصولات آن و دیگر پارامترهای مهم، ارزیابی و نتیجه به شکل نشان غرفه ممتاز در صفحه اصلی به کاربران نمایش داده می شود.
 • واحد آموزش مرغابی
  چگونه می توانیم در خواست احراز هویت یک آگهی را ثبت کنیم؟
  پاسخ
  پلتفرم مرغابی به شما این امکان را می دهد که با ثبت درخواست احراز هویت آگهی مورد نظرتان، از صحت اطلاعات فردی آگهی دهنده مطلع و با اطمینان بیشتری وارد انجام معامله شوید. برای انجام احراز هویت، در بخش درخواست کارشناسی در پایین صفحه باز شده هر آگهی، قسمتی به نام احراز هویت وجود دارد که با کلیک و پرداخت هزینه اعلام شده، سیستم اطلاعات هویتی فرد آگهی دهنده را بررسی و نتیجه آن را به صورت مثبت یا منفی بودن احراز هویت برای شما نمایش می دهد.
 • واحد آموزش مرغابی
  احراز هویت چیست و نحوه عمل آن چگونه است؟
  پاسخ
  احراز هویت فرآیندی جهت مشخص کردن درستی هویت فرد اظهارکننده بوده که نحوه عمل آن بدین صورت می باشد که اطلاعات هویتی و شماره تلفن شخص اگهی دهنده از طریق اتصال به سامانه ثبت احوال و دیگر سامانه ها، راستی آزمایی می شود.
 • واحد آموزش مرغابی
  مسئولیت مرغابی در معاملات انجام شده چیست؟
  پاسخ
  خرید در سایت مرغابی به صورت ارتباط مستقیم و بدون واسطه با فروشنده بوده و مرغابی هیچ سودی از معاملات شما نمی برد، در نتیجه مسئولیتی نیز در قبال آن معامله نخواهد داشت.
 • واحد آموزش مرغابی
  مدت زمان اعتبار آگهی من تمام شده است. باید دوباره آگهی را ثبت کنم؟
  پاسخ
  خیر نیاز به ثبت دوباره آگهی نیست. بعد از اتمام اعتبار آگهی و جهت ادامه نمایش آن آگهی در سایت، می توانید در حساب کاربری خودتان روی آگهی مورد نظر کلیک و گزینه تمدید آگهی در بالای صفحه را انتخاب کنید.
 • واحد آموزش مرغابی
  چطور از تایید یا علت نقص و رد آگهی محصول یا خدمات خود باخبر شوم؟
  پاسخ
  جهت اطلاع از تایید یا علت نقص آگهی خود، در پروفایل شخصی خود وارد بخش مدیریت آگهی یا مدیریت خدمات شوید. روبروی هر آگهی در ستون اعتبارسنجی و مجوز انتشار، نتیجه بررسی آگهی شما با عنوان های تایید شده، رد شده یا نقص مدارک نمایش داده شده است که برای فهمیدن علت نقص یا رد آگهی با کلیک بر روی آگهی مورد نظر و انتخاب گزینه اعتبارسنجی، نظر کارشناس را نسبت به نقص یا رد مدرک مشاهده و در صورت لزوم برای کارشناس مربوطه پیام بگذارید.
 • واحد آموزش مرغابی
  چرا پیامک رمز عبور دریافت نشد؟
  پاسخ
  ممکن است آنتن‌دهی تلفن همراه شما ضعیف بوده یا خطا به جهت مشکلات مخابراتی باشد. بهتر است در فواصل زمانی متفاوت جهت دریافت کد تلاش کنید. معمولا در زمان های پر بازدید و یا ساعات پر ترافیک ارسال پیام کوتاه ، ارسال با تاخیر صورت میگیرد.
 • واحد آموزش مرغابی
  هزینه ثبت آگهی در مرغابی چقدر است؟
  پاسخ
  برای ثبت آگهی نیاز به خرید بسته های آگهی یا خرید تک اگهی از فروشگاه دارید. در صفحه حساب کاربری خودتان بخش فروشگاه قرار داده شده است. برای هر حساب شخصی در ابتدای فعالیت، میزان معینی آگهی رایگان منظور شده است.
 • واحد آموزش مرغابی
  هزینه ساخت غرفه در مرغابی چقدر است؟
  پاسخ
  ساخت غرفه در پلتفرم مرغابی کاملا رایگان بوده و هیچ هزینه ای برای شما ندارد.
 • واحد آموزش مرغابی
  چگونه حساب کاربری یا غرفه خود را حذف کنم؟
  پاسخ
  امکان غیر فعالسازی یا حذف حساب کاربری در مرغابی از طریق درخواست از مرغابی و تایید تیم فنی وجود دارد. در مورد غرفه حذف در دو مرحله انجام می گیرد. ابتدا درخواست حذف در پنل کاربری داده می شود و بعد از تایید تا 15 روز غرفه غیرفعال میگردد. در مرحله دوم کاربر فرصت دارد تا یکماه بوسیله نامه کتبی درخواست خود را برای حذف غرفه و اطلاعات آن از روی سرور های مرغابی اطلاع رسانی کند.
 • واحد آموزش مرغابی
  چطور می توانم غرفه یا آگهی خودم را ویرایش کنم؟
  پاسخ
  با ورود به پنل کاربری در قسمت پیشخوان بر روی هریک از گزینه های غرفه ها، آگهی محصولات و آگهی خدمات، روی آگهی یا غرفه خود کلیک کرده و گزینه ویرایش را انتخاب نمایید.
 • واحد آموزش مرغابی
  آیا می توانم غرفه یا آگهی خودم را تلفنی ثبت کنم؟
  پاسخ
  در صورت عدم دسترسی به اینترنت یا سایت و اپلیکیشن می توانید با پشتیبانی مرغابی تماس گرفته و درخواست خود را به کارشناسان ما اعلام نمایید تا کلیه اقدامات مربوطه انجام شود.
 • واحد آموزش مرغابی
  آیا برای ثبت آگهی باید حساب کاربری بسازم؟
  پاسخ
  برای استفاده از تمام امکانات و ثبت آگهی محصول یا خدمات باید یک حساب کاربری در مرغابی بسازید. ساخت حساب کاربری در مرغابی به راحتی و در کمتر از یک دقیقه انجام پذیر است.
 • واحد آموزش مرغابی
  برای فعالیت در سایت حتما باید عضو باشم؟
  پاسخ
  خیر برای مشاهده ی آگهی ها نیازی به عضویت در سایت نیست اما برای استفاده از خدمات و ثبت آگهی حتما نیاز به عضویت در سایت مرغابی دارید.
 • واحد آموزش مرغابی
  چگونه در مرغابی پروفایل یا حساب کاربری بسازم؟
  پاسخ
  پس از ورود به سایت مرغابی در گوشه سمت راست بالای صفحه، ورود و ثبت نام را انتخاب و شماره تماس خود را وارد کنید. کد تایید ارسال شده به شماره موبایل را در باکس مورد نظر وارد کرده و برای نهایی شدن ساخت حساب کاربری موارد خواسته شده را تکمیل نمائید.
 • واحد آموزش مرغابی
  روشهای مختلف فروش محصول در پلتفرم مرغابی چگونه است؟
  پاسخ
  شما در مرغابی می توانید به 3 روش اقدام به فروش محصولات خود نمایید، که عبارتند از: 1. ثبت تک آگهی محصول 2. ساخت غرفه و فروش محصول در قالب آن 3. واگذاری فروش محصولات خود به تیم مرغابی
 • واحد آموزش مرغابی
  رمز کاربری خود را فراموش کردم . از کجا بازیابی انجام دهم؟
  پاسخ
  مرغابی از سیستم احراز هویت دو مرحله ای استفاده می کند لذا همواره با داشتن شماره همراهی که در سایت یا اپلیکیشن عضو شده اید می توانید وارد سیستم شوید.
 • واحد آموزش مرغابی
  روند خرید در مرغابی چگونه است؟
  پاسخ
  به راحتی آگهی های موجود در سایت را بررسی کرده و بعد از پیدا کردن محصول مورد نظرتان به وسیله راه های ارتباطی که آگهی دهنده قرارداده، با فروشنده تماس بگیرید. نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید رعایت نکات ایمنی پیش از معامله و بعد از آن است.
 • واحد آموزش مرغابی
  مرغابی چیست؟
  پاسخ
  مرغابی با بهره گیری از فناوری، به دنبال ایجاد سبکی نوین در ارائه کالاها و خدمات برای صاحبان کسب‌وکارهای ایرانی حوزه دام، طیور، آبزیان، اسب، زنبور عسل و حیوانات خانگی می باشد و از این طریق برای مشتریان تجربه خوشایند جستجوی جامع کالای مورد نظرشان را ایجاد کند. می‌خواهیم به کمک نوآوری، فروشندگان این حوزه بتوانند کالاهای خود را بیشتر و بهتر به فروش برسانند.

درج پرسش جدید:

به منظور درج پرسش خود می بایست عضو سایت باشید یا اگر پیش از این عضو شده اید ، وارد شوید.

وارد صفحه کاربری خود شوید