ضدعفونی کننده ها

هیچ محصولی پیدا نشد

لطفا اطلاعات جستجو را تغییر دهید و مجددا امتحان کنید

درحال بارگزاری...

درحال جستجوی محصولات مورد نظر

تعداد اطلاعات :رکورد

ضد عفونی کننده مرغداری

ضد عفونی کننده مرغداری

پاکیزگی و نظافت یک اصل مهم برای زندگی سالم و بدون بیماری است. کسانی که در صنعت طیور فعالیت می کنند و دارای مرغداری با تعداد زیادی جوجه هستند، باید توه بسیار زیادی به پاکیزگی محل زندگی، آب خوراکی جوجه ها و... داشته باشند. برای حل این مشکل باید از ضد عفونی کننده های مخصوص مرغداری استفاده کنند. ضد عفونی کننده ها بخش مهمی از مدیریت در صنعت مرغداری است که برای کنترل و پیشگیری از انتقال عفونت ها و بیماری ها مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع ضد عفونی کننده مرغداری

ضد عفونی کننده در انواع مختلفی هستند تا علاوه بر ضد عفونی محیط، به پاکسازی آب از میکروب ها و بسیاری از باکتری های مضر کمک کند. از انواع مختلف مواد ضد عفونی کننده می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آنتی سپتیک ها

  برخی از مواد ضد عفونی کننده که برای کشتن یا مهار کردن رشد میکروارگانیسم ها مورد استفاده قرار می گیرند که به آن ها آنتی سپتیک می گویند. از ترکیبات این ضد عفونی کننده در مرغداری ها استفاده می نمایند تا جلوی رشد بسیاری از میکروارگانیسم ها را بگیرید.

 • آنتی بیوتیک ها

  آنتی بیوتیک ها عموما برای درمان بیماری ها و عفونت ها مورد استفاده قرار می گیرد و می توان از آن ها به عنوان دارو در آب های مرغداری اضافه کرد تا سبب از بین رفتن بیماری شود.

 • آلی آنتی سپتیک ها

  برخی از ضد عفونی کننده ها که از ترکیبات آلی تشکیل شده اند که برای پاکیزگی سطوح و تجهیزات مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین می توان از آن ها برای ضد عفونی کردن محیط مرغداری نیز استفاده نمود. در مرغداری ها نیز از آلی آنتی سپتیک ها به منظور کنترل و پیشگیری از انتقال عفونت ها در اسانس ها و عصاره های مختلف استفاده می کنند.

مناظق مهم برای ضدعفونی در مرغداری

خرید ضد عفونی کننده مرغداری

بسیاری از سطوح، تجهیزات، وسایل و آب ها درون سالن های مرغداری نیاز به ضد عفونی دارند. مرغدارانی که به پرورش جوجه های یکروزه مشغول هستند، بیش از پیش باید در استفاده از ضد عفونی کننده های مرغداری دقت داشته باشند؛ چراکه جوجه یکروزه نیاز به مراقبت و نظافت بیشتری دارد.

زمان ضد عفونی کردن سالن مرغداری

ضد عفونی کردن سالن مرغداری دارای زمان های خاصی است و باید در دوره های مشخص انجام شود. باید در دو زمان اصلی سالن های مرغدای را ضد عفونی کرد. پیشنهاد می کنیم مرغداری را پس از هر دوره پرورش که به طور کامل خالی شد ضد عفونی کنید. همچنین هنگان انتقال مرغ های جدید به داخل مرغداری آن ها را ضد عفونی کنید.

نکات مهم استفاده از ضد عفونی کننده مرغداری

رعایت برخی نکات برای ضد عفونی کردن مرغداری ها بسیار مهم است تا این فرایند به بهترین شکل ممکن انجام شود از جمله این نکات شامل:

 • تنوع ضد عفونی کننده ها: معمولا برای جلوگیری از مقاومت میکروارگانیسم ها به انواع مختلف از ضد عفونی ها نیاز داریم تا تمامی میکروب ها و انواع مختلف باکتری ها از بین بروند.
 • زمان دقیق استفاده ازضد عفونی کننده ها: همانطور که ذکر کردیم، برای استفاده از ضد عفونی کننده باید زمان مشخصی را در نظر گرفت. این زمان با توجه به شرایط محیطی و نیازهای مرغدار تامین می شود و بسیار حائز اهمیت می باشد.

ضد عفونی کننده ها سبب کاهش انتقال بیماری و حفظ سلامت بدن مرغ ها و جوجه ها می شود؛ بنابراین واجب است که در انتخاب ضد عفونی کننده ها دقت لازم را به خرج دهید.

قیمت ضد عفونی کننده مرغداری

قیمت ضد عفونی کننده مرغداری

ضد عفونی کننده یکی از فرعیات تجهیزات مرغداری است که خرید آن بسیار واجب است اما قیمت این محصولات تحت عواملی مانند نوع محصول، ترکیبات موجود، حجم، منطقه جغرافیایی و نوع برند بسیار متفاوت است؛ از این رو نمی توان قیمت واحد و ثابتی را برای آن در نظر گرفت.

خرید ضد عفونی کننده مرغداری

خرید ضد عفونی کننده مرغداری برای حفظ سلامت مرغ ها و مصون نگه داشتن آن ها از انواع بیماری ها و مشکلات از اهمیت ویژه ای برخوردار است. هنگام خرید ضد عفونی کننده مرغداری، پیشنهاد می کنیم به کیفیت آن توجه ویژه ای داشته باشید. خرید ضد عفونی کننده درجه یک تنها از فروشگاه های معتبر امکان پذیر است. مرغابی یکی از وبسایت ها است در زمینه صنعت طیور نسبت به دیگر رقبا پیشتاز بوده و تمامی محصول مربوطه را بالاترین سطح کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.