دارو و افزودنی های اسب

هیچ محصولی پیدا نشد

لطفا اطلاعات جستجو را تغییر دهید و مجددا امتحان کنید

درحال بارگزاری...

درحال جستجوی محصولات مورد نظر

تعداد اطلاعات :رکورد

داروی اسب

بدون شک یکی از مهم ترین اقدامات برای به دست آوردن سلامتی کامل هنگام بیماری، مصرف دارو است. حیوانات موجودات زنده ای هستند که هنگام کسالت و مریضی نیاز بیشتری به دارو پزشک دارند. اسب ها جزو آن دست از حیواناتی هستند که مراقبت کردن از آن ها نیازمند دقت زیادی است که این موضوع جزئی وظایف دامپزشک به شمار می رود. علاوه بر دامپزشک، مهم ترین فاکتور برای بهبود، استفاده مناسب از داروی اسب است که با شرایط بدنی و مشکلات زیستی این حیوان کاملا تناسب دارد.

انواع داروی اسب

بی شک نام بردن انواع داروی اسب، کاری بیهوده و غیر ممکن است. همانطور که نمی توان داروهای انسان را در انواع مختلف دسته بندی کرد، داروی اسب نیز همینطور می باشند. از آن جا که برای هر بیماری داروی به خصوصی وجود دارد؛ بنابراین داروهای اسب بسته به نوع بیماری و مشکل حیوان نیز متفاوت خواهند بود.

انواع داروی اسب

به طور کلی داروهای اسب می توانند به دو گروه تزریقی و خوراکی تقسیم شوند اما برای استفاده از آن ها نیاز به یک دامپزشک است تا بتواند مشکل را تشخیص داده و بهترین داروی مناسب اسبتان را برای این حیوان تجویز نماید.

همچنین دامپزشکان معمولا جهت تسریع در روند درمان، علاوه بر داروها، مصرف برخی مکمل های اسب و همچنین کنسانتره را نیز توصیه می کنند تا بهترین نتیجه در طول درمان برای اسب به ارمغان آید.

نحوه استفاده از داروی اسب

داروی اسب و حیوانات، همگی دارای یک روش مصرف خاصی هستند تا بتوانند مشکلات حیوانات را در کم ترین زمان ممکن حل نمایند. معمولا میزان و نحوه مصرف هر دارو برروی آن نوشته شده است اما برای اینکه بتوانید دوز مناسب و مورد نیاز اسب را تعیین نمایید، پیشنهاد می کنیم با دامپزشک مشورت کنید. گاهی ممکن است برای بیماری های متفاوت از یک داروی یکسانی استقاده شود اما تفاوت آن ها تنها در دوز مصرف دارو باشد.

خرید داروی اسب

لازم به ذکر است که مصرف خودسرانه دارو عواقب جدی به دنبال خواهد داشت؛ بنابراین سعی کنید از میزان و دوز مصرفی داروی اسبتان اطمینان کامل داشته باشید تا احتمال بروز هرگونه مشکلی را به صفر برسانید.

قیمت داروی اسب

یکی از مهم ترین فاکتورهای برای خرید داروی اسب، قیمت آن است اما چه عاملی می تواند قیمت داروی اسب را تعیین کند. بدون شک کاربرد دارو و نتایج آن برروی بدن از جمله مواردی است که می تواند برروی قیمت آن تاثیر بگذارد. همچنین مواد اولیه به کار رفته در آن که اصل و با کیفیت بودن آن ها بسیار حائز اهمیت است، از دیگر موارد مهم برای قیما داروی اسب می باشد.

خرید داروی اسب

خرید داروی اسب از اهمیت ویژه ای برخوردار است؛ چراکه به طور مستقیم با سلامتی حیوان در ارتباط می باشد. پیش از آن که اقدام به خرید داروی اسب نمایید، پیشنهاد می کنیم از اصل و با کیفیت بودن دارو اطمینان حاصل فرمایید. علاوه بر این، محل تهیه دارو بسیار مهم است. مرغابی، یکی از پلتفرم هایی است که شما می توانید با خیال راحت، تمامی محصولات مرتبط برای حیوانات را با اطمینان از اصالت کالا و اصل بودن محصولات تهیه کنید.