لوازم سوارکاری

هیچ محصولی پیدا نشد

لطفا اطلاعات جستجو را تغییر دهید و مجددا امتحان کنید

درحال بارگزاری...

درحال جستجوی محصولات مورد نظر

تعداد اطلاعات :رکورد

یکی از تفریحات مفرح و نسبتا لاکچری امروزی، سوارکاری است که سبب نزدیک شدن شما به دنیای اسب و طبیعت زیبا می شود. اگر به ورزش سوارکاری و اسب سواری علاقه زیادی دارید؛ بدون شک می دانید خرید لوازم سوارکاری یکی از مهم ترین و ضروری ترین اقداماتی است که پیش از اسب سواری باید انجام دهید. سوارکاری و اسب سواری در عین حال که سبب حال خوب و خلق و خوی بهتر می شود، می تواند خطر آفرین نیز باشد، از این رو خرید وسایل سوارکاری از اهمیت بالایی برخوردار است.

لوازم سوارکاری

کاربرد لوازم سوارکاری اسب

همانطور که بالاتر اشاره کردیم، افرادی که به اسب سواری و سوارکاری علاقه زیادی دارند، از خطرات و آسیب های احتمالی آن آگاهی کامل دارند از این رو از ضرورت لوازم سواکاری در طی انجام این ورزش مطلع هستند. از طرف دیگر لوازم سوارکاری تقریبا گران می باشند؛ از این رو لقب ورزش لاکچری را به این فعالیت نسبت دادیم اما خبر خوبی برایتان دارم.

اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که جدیدا به این ورزش علاقه پیدا کرده اید و مبتدی هستید، لزومی به خرید تمام لوازم سوارکاری ندارید و بهتر است خرید لوازمی که مهم تر هستند را در اولویت کار خود قرار دهید.

کاربرد لوازم سوارکاری

لوازم مورد نیاز سوارکاری کدامند؟

بسیاری از سوارکاران ادعا می کنند که رابطه خوبی با اسب هایشان دارند و در خرید لوازم ایمنی سوارکاری اهمال کاری می کنند اما متاسفانه چنین غفلتی، عواقب سنگین و جبران ناپذیری را به همراه خواهد داشت؛ چراکه اسب ها حیوانات باهوش، با ذهن بزرگی هستند؛ از طرفی با اضافه کردن مکمل اسب به رژیم غذایی این حیوانات، پیش بینی کردن عکس العمل آن ها در برخی شرایط تقریبا غیرممکن شده است. از جمله لوازم سوارکاری که هر فرد مبتدی باید آن ها را تهیه کند شامل:

کلاه ایمنی

کلاه ایمنی سوارکاری

یکی از مهم ترین اقلامی که باید برای سوارکاری تهیه کنید، کلاه ایمنی است. آیا می دانید حدود 60 درصد از آسیب ها و مرگ و میرهایی که در ورزش سوارکاری رخ می دهد ناشی از عدم استفاده از کلاه ایمنی است؟ کلاه های ایمنی مخصوص اسب سواری دارای قیمت های متفاوتی هستند اما فاکتور مهم در خرید کلاه سوارکاری فارغ از قیمت آن، این است که ایمنی شما را تضمین کند و از سر و جمجه شما حفاظت نماید.

چکمه سوارکاری

چکمه سوارکاری

اگر از درد لگد شدن پاهایتان توسط سم اسب با خبر بودید، هیچ گاه خرید چکمه را به تعویق نمی انداختید. چکمه های سوارکاری در دو مدل ساق بلند و ساق کوتاه وجود دارند که انتخاب آن با توجه به سلیقه و نوع فعالیت شما متفاوت خواهد بود اما پیشنهاد می کنیم اگر مبتدی هستید از چکمه ساق کوتاه استفاده کنید تا مزاحم شما نباشد چراکه سبب راحتی شما و انعطاف عمل می شود.

شلوار و پیراهن مخصوص سوارکاری

شلوارهای سوارکای معمولا مانند جوراب شلواری های ساده هستند و در فضای داخلی پا هیچ درزی ندارند. این شلوار باعث می شود تا احساس بهتر و راحت تری هنگام اسب سواری داشته باشید. همچنین برای پیراهن نیز، محدودیت خاصی ندارید، تنها کافیست پیراهنی که انتخاب می کنید راحت باشد تا جلوی عکس العمل ناگهانی شما را نگیرد. چنانچه مبتدی هستید، روی خرید شلوار و پیراهن حساسیت زیادی نداشته باشید.

دستکش سوارکاری

دستکش سوارکاری

ورزش سوارکاری یکی از تفریحات بسیار مهیجی است که شما را معتاد خود می کند تا جایی که حتی در فصول سرد نیز نمی توانید از آن دل بکنید. این موضوع باعث می شود تا بسیاری از سوارکاران انگشتان دست خود را بخاطر سرمای زیاد حس نکنند، علی الخصوص فاصله بین انگشتانی که افسار در بین آن قرار می گیرد؛ بنابراین معمولا برای جلوگیری از تاول و نرم ماندن دستان از دستکش مناسب سوارکاری استفاده کنید.

جلیقه بدن مخصوص سوارکار

بدن شما به خصوص نواحی سینه، شکم و لگن بسیار حساس هستند و جلیقه های بدن برای زمان هایی طراحی شده اند که از ضربات ناشی از سقوط یا لگد اسب جلوگیری کنند. جلیقه بدن سوارکار جزو ملزوماتی است که خرید آن واجب بوده و حتی برای افراد مبتدی توصیه می گردد.

علاوه بر لوازم سوارکاری، لوازم حفاظتی اسب نیز باید تهیه و خریداری شود تا بهترین تجربه اسب سواری برایتان حاصل شود.

لوازم سوارکاری کودکان

خرید لوازم سوارکاری

در بین سوارکاران، تعداد بسیار زیاد و قابل توجهی کودک علاقه مند به این رشته ورزشی وجود دارد که خرید تمام لوازم سوارکاری برای آن ها ضرورت دارند. کودکان نسبت به بزرگسالان نیاز به مراقبت بیشتری دارند؛ بنابراین هنگام خرید لوازم سوارکاری کودکان وسواس زیادی به خرج دهید تا ایمنی آن ها حفظ شود.

قیمت لوازم سوارکاری

خرید لوازم سوارکاری ارزان و در عین حال با کیفیت بالا، خواسته بسیاری از سوارکارانی است که هزینه های هنگفتی در راه فعالیت مورد علاقه شان متحمل شدند. خوشبختانه مرغابی به عنوان یک پلتفرم گسترده در صنعت اسب، تمامی لوازمی که هر سوارکار به آن نیاز دارد را در قیمت های متنوع عرضه می کند تا بتواند رضایت شما را جلب نماید.

خرید لوازم سوارکاری

خرید لوازم اسب سواری از ضرورت های این ورزش است که برای حفظ سلامت بدن، گریزی از آن نخواهد بود؛ بنابراین سعی کنید تا جای ممکن لوازم خود را با کیفیت بالا از فروشگاه های مطمئن تهیه کنید. لوازم سوارکاری در مرغابی از بهترین فروشگاه های سطح ایران موجود شده است و خیال شما را از بابت کیفیت راحت می کند.