کنسانتره بلدرچین

هیچ محصولی پیدا نشد

لطفا اطلاعات جستجو را تغییر دهید و مجددا امتحان کنید

درحال بارگزاری...

درحال جستجوی محصولات مورد نظر

تعداد اطلاعات :رکورد

 
  

کنسانتره بلدرچین

کنسانتره بلدرچین

بلدرچین مشابه دیگر پرندگان دارای نژادهای مختلفی هستند که هر کدام دارای ویژگی های خاص و منحصر به فردی هستند؛ از این رو بسیاری از افراد به دنیال پرورش بلدرچین می باشند. از جمله نژادهای مهم این پرنده می توان به بلدرچین تخمگذار و بلدرچین گوشتی اشاره کرد. کنسانتره بلدرچین از جمله محصولاتی است که که راندمان تخم گذاری را افزایش داده و سبب رشد بهتر و وزن گیری بالاتری در این پرندگان می شود.

  

معرفی کنسانتره بلدرچین

کنسانتره بلدرچین جزوی از  مکمل طیور  است که معمولا با خوراک های دیگر در جیره غذایی پرندگان جهت بهبود تعادل غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. کنسانتره های بلدرچین باید به خوبی رقیق و مخلوط شوند تا بتواند به خوبی نیازهای غذایی این پرنده را برطرف نماید.

کنسانتره بلدرچین دارای انرژی، پروتئین، ویتامین، اسیدهای آمینه ( لیزین  و  متیونین ) و  دی کلسیم فسفات  است که بسته به نوع آن می تواند متفاوت باشد. کنسانتره بلدرچین معمولا با سایر مواد غذایی مانند  ذرت ،  کنجاله سویا ، گندم و جو مخلوط می شوند و میزان آن با توجه به محصول متفاوت خواهد بود.

  

انواع کنسانتره بلدرچین

خرید کنسانتره بلدرچین

به طور کلی کنسانتره بلدرچین برای دو گروه بلدرچین تخم گذار و بلدرچین گوشتی تولید شده اند که در ادامه به بررسی هرکدام می پردازیم:

  • کنسانتره بلدرچین تخم گذار

    کنسانتره بلدرچین تخم گذار یکی از مهم ترین خوراک ها برای بهبود میزان تخم گذاری بلدرچین است. کنسانتره بلدرچین براساس نیازهای غذایی این پرنده تنظیم شده است که با افزودن به وعده های غذایی این پرنده می توان غذای کاملی را برای آن ها به ارمغان آورد.

  • کنسانتره بلدرچین گوشتی

    کنسانتره بلدرچین گوشتی از دیگر انواع این محصول است که برای بلدرچین هایی با قصد کشتار و تولید گوشت مورد استفاده قرار می گیرند. کنسانتره بلدرچین گوشتی توانایی افزایش سرعت رشد و وزن گیری این پرندگان را دارد و می تواند انتخاب مناسبی برای پرورش دهندگان بدرچین باشد.

  

ترکیبات و مواد اولیه کنسانتره بلدرچین

ترکیبات و مواد اولیه کنسانتره بلدرچین ممکن است بسته به فرایند تولید و نوع محصول متغیر باشد اما به طور کلی در کنسانتره بلدرچین از مواد اولیه زیر استفاده می شود:

مواد موجود

1 تا 21 روزگی

21 روزگی تا کشتار

کلسیم

17.57

13.42

فسفر قابل جذب

5.2

4.56

سدیم

0.02

0.02

لیزین

0.24

0.24

متیونین

3

2.6

متیونین + سیستین

3.05

2.65

ترئونین

2.24

0.26

  

فواید مصرف کنسانتره بلدرچین

کنسانتره بلدرچین فواید و مزایای بسیاری برای این پرنده به ارمغان می آورد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • منبع عالی پروتئین: کنسانتره بلدرچین یک منبع عالی برای پروتئین است که می تواند به تقویت عضلات و بازسازی بافت های بدن کمک کند.
  • ویتامین و مواد معدنی: کنسانتره بلدرچین غنی از ویتامین هایی مانند A، D و B12 است  و همچنین دارای مواد معدنی همچون آهن، سلنیوم و روی می باشد که برای سلامتی پرندگان بسیار مفید است.
  • کمک به سلامت و استحکام استخوان ها: دی کلسیم فسفات موجود در کنسانتره بلدرچین سبب می شود تا این محصول به قوی تر شدن استخوان ها و پیشگیری از اختلالات استخوانی کمک بسیاری نماید.
  

میزان مصرف کنسانتره بلدرچین

میزان مصرف کنسانتره بلدرچین برای این پرندگان بسته به سن، نوع و حتی برند محصول متفاوت خواهد بود اما با این حال سعی کنید از یک پزشک معالج میزان و نحوه مصرف کنسانتره بلدرچین را جویا شوید.

  

قیمت کنسانتره بلدرچین

خرید کنسانتره بلدرچین

قیمت کنسانتره بلدرچین با توجه به برند، کیفیت، محل تولید و فروش می تواند متفاوت باشد. این محصول معمولا در مراکز معتبر و فروشگاه های اینترنتی وجود دارند اما لازم است بدانید که قیمت این محصولات نسبت مستقیمی با نرخ دلار خواهد داشت. مرغابی یکی از پلتفرم های برتر در این حوزه است که کنسانتره بلدرچین را با قیمت کمتر در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

  

خرید کنسانتره بلدرچین

خرید کنسانتره بلدرچین برای پرورش دهندگان از اهمیت بالایی برخوردار است؛ چراکه می تواند در رشد و بهبود عملکرد پرندگان نقش بسیار زیادی داشته باشد. لازم به ذکر است که خرید کنسانتره بلدرچین باید از مراکز و محل هایی باشد که از کیفیت آن اطلاع کافی را داشته باشید.  مرغابی  یکی از پلتفرم های برتر در این زمینه است که می تواند کنسانتره بلدرچین را با بالاترین سطح کیفیت در اختیار شما قرار دهد.