کنجاله سویا

هیچ محصولی پیدا نشد

لطفا اطلاعات جستجو را تغییر دهید و مجددا امتحان کنید

درحال بارگزاری...

درحال جستجوی محصولات مورد نظر

تعداد اطلاعات :رکورد

خورد و خوراک و تغذیه صحیح و اصولی جزو اصلی ترین فاکتورها برای رشد حیوانات به خصوص طیور به شمار می رود؛ از این رو استفاده از ریزمغذی ها برای دام و طیور از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از مهم ترین منابع پروتئین گیاهی برای طیور کنجاله سویا است که با ارزش غذایی بالا و فاقد هرگونه چربی، یک ماده غذایی ضروری در صنعت دامپروری و مرغداری تبدیل شده است. از آن جایی که دام و طیور برای رشد و نمو نیاز به پروتئین با کیفیت دارند، خرید کنجاله سویا می تواند یک انتخاب مناسب برای دامداران و پرورش دهندگان طیور باشد.

کنجاله سویا

کنجاله سویا طیور

یکی از انواعنهاده طیورکه می تواند در تغذیه پرندگان مورد استفاده قرار بگیرد کنجاله سویا نام دارد. این محصول یک خوراک لذیذ و دلپذیر برای پرندگان است که می تواند برای رفع نیازهای جسمی این حیوانات مناسب باشد. کنجاله سویا پس از ذرت رتبه دوم را برای محبوبیت در میان دیگر انواع نهاده ها از آن خود کرده است. همچنین در کنار فواید بسیار زیادی که برای بدن پرندگان و طیور خواهد داشت، می توان این محصول را جزو خوراک های اقتصادی به شمار آورد.

با اینکه کنجاله سویا بسیار پر طرفدار بوده و یک منبع عالی برای پروتئین است اما این ماده دارای محدودیت هایی نیز می باشد که برای رفع آن ها پیشنهاد می کنیم از مکمل های دیگر مانند پودر ماهی، غلات و کنجاله کنجد استفاده نمایید.

کنجاله سویا دامی

همانطور که بالاترین ذکر کردیم، کنجاله سویا یکی از خوراک های مرسوم و ضروری در تغذیه دام به شمار می رود که در دو نوع خارجی و داخلی وجود دارند. از آن جا که اختلال در تامین کنجاله سویا برایخوراک داممی تواند سبب بروز مشکلاتی در تامین محصولات مرتبط با دام ها باشد، از این رو اقدام به تهیه کنجاله سویا خارجی می نمایند. کنجاله سویا خارجی از کشورهایی مانند روسیه، آرژانتین، برزیل و... وارد می شوند. از طرفی کنجاله های سویا خارجی به دلیل رطوبت کم و پروتئین بالا تقاضای بیشتر و بالاتری خواهد داشت.

قیمت کنجاله سویا

تولید کنجاله سویا

تولید کنجاله سویا داخلی دارای فرایندی است و در مناطقی که سویا در آن کشت می شود عرضه می شوند. معمولا کنجاله سویا در 3 نوع لوله ای، پودری و پلت وجود دارند که نوع پودری آن به دلیل حمل و نقل ساده تر دارای مجبوبیت بیشتری است.

فرایند تولید کنجاله سویا به این صورت است که پس از روغن کشی، دانه های سویا به کمک دستگاه های مخصوص تحت فشار قرار می گیرند و تفاله های آن به صورت پودری تحت عنوان کنجاله سویا در صنعت دامداری و مرغداری مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع کنجاله سویا خارجی

همانطور که بالاتر ذکر کردیم کنجاله های سویا در انواع داخلی و خارجی وجود دارند که در ادامه مهم ترین انواع کنجاله سویا خارجی را ذکر می کنیم:

  • کنجاله سویا برزیل
  • کنجاله سویا آرژانتین
  • کنجاله سویا روس

لازم به ذکر است که کنجاله سویا در حقیقت یک محصول جهانی است که دامداران و مرغداران بسیار زیادی در سرتاسر دنیا برای رشد بهتر گله خود از این محصول استفاده می کنند تا نتیجه بهتری بگیرند.

قیمت کنجاله سویا

قیمت کنجاله سویا به دلیل واردات از کشورهای مختلف هیچ گاه یک عدد ثابت نداشته و دائما در حال نوسان است؛ بنابراین نرخ ارز، مسافت، کیفیت و نوع بسته بندی مواردی هستند که می توانند در قیمت تمام شده این محصولات تاثیرگذار باشند. پیشنهاد می کنیم کنجاله سویا درجه یک و دارای کیفیت بالایی را تهیه کنید تا بتوانید شاهد رشد مطلوب طیور و دام خود باشید.مرغابییکی از پلتفرم های برتر در این زمینه است که می تواند کنجاله سویا مورد نیاز برای دام و طیور شما را با بالاترین سطح کیفیت در اختیارتان قرار دهد.

خرید کنجاله سویا

خرید کنجاله سویا

کنجاله سویا یک خوراک لذیذ برای جوجه ها به شمار می رود که می تواند پس از رشدجوجه یکروزه، یک خوراک دام برای طیور به شمار رود. خرید کنجاله سویا سبب رشد و نمو بهتر دام و طیور می شود و در نهایت رونق کسب و کار شما را بیش از پیش افزایش دهد. کنجاله سویا جزونهاده دامو طیور به حساب می آید و خرید آن برای پرورش دهندگان این حیوانات حائز اهمیت است. مرغابی یک پلتفرم در حوزه دام و طیور است که به طور تخصصی در آن ها فعالیت می کند؛ از این رو تمامی محصولات موجود در آن دارای کیفیت و ضمانت اصالت کالا هستند. از طرفی می تواند خیال شما را از بابت اصل و باکیفیت محصولات راحت نماید.