روغن و پودرچربی اسب

هیچ محصولی پیدا نشد

لطفا اطلاعات جستجو را تغییر دهید و مجددا امتحان کنید

درحال بارگزاری...

درحال جستجوی محصولات مورد نظر

تعداد اطلاعات :رکورد

تمامی اسب ها برای انجام فعالیت روزانه خود نیاز به انرژی دارند تا بتوانند بدون خستگی و به نحوه احسن کارها و وظایف خود را به اتمام برسانند. اسب ها معمولا از جیره غذایی که شامل علوفه و غلات می باشند، تغذیه می کنند اما دریافت انرژی از این مواد برای این حیوان کافی نخواهد بود. از طرفی اسب ورزشی تنها با مصرف علوفه نمی تواند انرژی کافی برای شرکت در مسابقات را داشته باشد، از این رو استفاده از روغن خوراکی برای اسب و همچنین پودر چربی، می تواند انرژی بسیار زیادی را در بدن اسب تولید نماید.

روغن خوراکی برای اسب

روغن خوراکی برای اسب

اسیدهای چرب یه فاکتور مهم در بدن اسب به شمار می روند که کمبود آن ها در بدن این حیوان می تواند عواقبی مانند کدر شدن پوست، نارسایی عصبی، تضعیف سیستم ایمنی بدن، کاهش قوای جنسی و... به همراه داشته باشد. از طرفی اسیدهای چرب به طور طبیعی در بدن اسب تولید نمی شوند؛ بنابراین تنها راه دریافت آن از طریق جیره غذایی می باشد.

روغن های خوراکی برای اسب یکی از منابعی است که می تواند اسیدهای چرب مورد نیاز بدن این حیوان را تامین نماید. وجود امگا 3 و امگای 6 در روغن های خوراکی اسب می تواند درد عضلات این حیوان را تا حد بسیار زیادی کاهش داده و در نهایت از بین ببرد. همچنین وجود آن ها برای تغذیه مادیان باردار، شیرده و اسب های تولیدی از اهمیت بالایی برخوردار است.

از جمله مزیت های مهم مصرف روغن خوراکی برای اسب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • وزن گیری اسب های لاغر
 • تامین انرژی به خصوص برای اسب ورزشی
 • بهبود عملکرد سیستم گوارشی
 • شفافیت پوست
 • تقویت قوای جنسی

پودر چربی برای خوراک اسب

پودر چربی برای خوراک اسب

پودرهای چربی برای خوراک اسب، افزودنی های سفید و کرمی هستند که از انواع روغن ها و دانه های روغنی در تولید آن استفاده می شود. راحتی در مصرف و بهبود اثربخشی این محصولات، سبب تبدیل روغن های خوراکی اسب به پودر چربی شده است. همچنین روغن ها و چربی های خام برای اسب هایی که مستعد مشکلات کبدی هستند، به هیچ عنوان گزینه مناسبی به شمار نمی روند اما پودرهای چربی پس از ورود به روده اسب، به راحتی جذب بدن این حیوان می شود و انرژی بالایی را تولید می نماید.

لازم به ذکر است که افزودن 50 تا 100 گرم از این محصول در جیره اسب بالغ فواید زیر را به همراه دارد:

 • تقویت سیستم ایمنی بدن اسب
 • افزایش انرژی در این حیوان
 • تامین ویتامین های مورد نیاز اسب مانند A,E و D

نکات مهم هنگام خرید پودر چربی برای خوراک اسب

خرید پودر چربی خوراک اسب

اگر قصد خرید پودر چربی برای خوراک اسب را دارید، حتما باید برگه آزمایش و آنالیز املاح و مواد معدنی موجود در آن را رویت نموده و مطالعه کنید. در صورتی که این محصول مرغوب نباشد، در کنار اصراف هزینه، هیچ انرژی را برای اسب ایجاد نمی کند و به عبارت دیگر، مصرف آن هیچ فایده ای نخواهد داشت. در ادامه لیستی از مواردی که در آنالیز و مطالعه باید به آن دقت نمایید را ذکر می کنیم:

 1. میزان انرژی تولیدی
 2. املاح و ویتامین های موجود در آن
 3. تاریخ تولید و انقضای محصول
 4. سطح اسیدهای اشباع شده
 5. رطوبت محصول
 6. نوع اسیدهای چرب غیر اشباع

قیمت روغن خوراکی برای اسب

قیمت روغن خوراکی برای اسب، یک فاکتور مهم برای خرید محصول به شمار می رود. هزینه ای که برای روغن خوراکی یا پودر چربی برای اسب می کنید به عوامل مختلفی بستگی دارد. نوع برند، داخلی یا خارجی بودن محصول، وزن و حجم مورد نیاز و همچنین مواد اولیه موجود در آن ها، می توانند بر قیمت تمام شده این محصولات تاثیرگذار باشند.

خرید روغن خوراکی برای اسب

برای آن که بتوانید روغن خوراکی اصل و باکیفیت برای اسب خود تهیه کنید، باید آن را از جایی خریداری نمایید که این اطمینان را به شما می دهند که تمامی محصولات را با ضمانت اصالت کالا و اصل در اختیار شما قرار می دهند. در مرغابی، شما می توانید به طور مستقیم با تامین کننده در ارتباط باشید و خیال شما بابت ایجاد هرگونه مشکل راحت باشد.