نهاده طیور

هیچ محصولی پیدا نشد

لطفا اطلاعات جستجو را تغییر دهید و مجددا امتحان کنید

درحال بارگزاری...

درحال جستجوی محصولات مورد نظر

تعداد اطلاعات :رکورد

بسیاری از افرادی که در صنعت طیور فعالیت می کنند و به پرورش پرندگان مشغول هستند، از ضرورت تغذیه صحیح و اصولی برای رشد بهتر این حیوانات آگاهی دارند. یکی از اصلی ترین وعده ها برای تغذیه پرندگان بعد از خوراک طیور، نهاده طیور است. نهاده های طیور علاوه بر کمک به رشد پرنده می توانند میزان تخم گذاری را نیز افزایش دهند و در تولید محصولی با کیفیت موثر واقع شوند.

نهاده طیور

نهاده طیور چیست؟

همانطور که بالاتر اشاره کردیم، نهاده های طیور یکی از اصلی ترین بخش ها برای تغذیه پرندگان هستند که بیشتر محصولات آن از کشاورزی تامین می گردد. معمولا نهاده های طیور در سرتاسر کشور توسط برندهای مختلفی تولید و در بازار عرضه می شوند که از تفاوت های مهم آن می توان به سطح و درجه کیفیت این محصولات اشاره کرد.

کیفیت نهاده طیور یکی از فاکتورهای بسیار مهم هنگام تهیه این محصول است؛ چراکه خرید نهاده طیور با کیفیت پایین می تواند یکی از دلایل تلف شدن پرندگان باشد. نهاده طیور در 3 دسته کلی تولید می شوند که شامل موارد زیر می باشند:

استفاده از تمامی موارد بالا برای رشد و پرورش جوجه ها الزامی هستند و می توان با نوع جوجه، سن و شرایط بدنی آن از این محصولات نهایت بهره مندی را داشت.

انواع نهاده طیور

انواع نهاده طیور

نهاده های طیور نیز مانند نهاده دام در انواع مختلفی وجود دارند اما نکته جالب اینجاست که تفاوت خاصی بین نهاده طیور و نهاده دام وجود ندارد؛ بنابراین از جمله مهم انواه نهاده طیور شامل:

  • ذرت
  • کنجاله سویا
  • جو
  • تفاله چغندر
  • گلوتن
  • انواع سبوس
  • پودر چربی طیور
  • نشاسته
  • ...

قیمت نهاده طیور

شاید برایتان مهم باشد که درباره قیمت نهاده طیور بیشتر بدانید. نهاده های طیور در طیف قیمت گسترده ای هستند که از دلایل این اختلاف قیمت می توان به کیفیت، برند و حجم آن اشاره کرد اما خوب است بدانید که همیشه نباید اولویت شما قیمت کم و ارزان باشد؛ چراکه صرفه جویی در برخی هزینه ها سبب بروز مشکلات بیشتری مانند مرگ طیور می شوند. توصیه می کنیم در زمینه تغذیه و خوراک طیور توجه بیشتری روی کیفیت داشته باشید تا قیمت محصولات.

خرید نهاده طیور

خرید نهاده طیور

هنگام خرید نهاده طیور توجه به کیفیت برای افزایش بازدهی و رشد هرچه بهتر پرندگان از اهمیت نسبتا بالایی برخوردار است. از این رو باید سعی کنید نهاده طیور را از مراکز و فروشگاه های معتبری تهیه کنید تا احتمال رخ دادن هرگونه مشکلی را به صفر برسانید. مرغابی یکی از مراکز معتبر در این زمینه است که تمامی محصولات موجود در آن کاملا ضمانت می شود و شما را با تامین کننده ارتباط می دهد از این رو شما می توانید هنگام خرید اطمینان خاطر کاملی داشته باشید.