دی کلسیم فسفات سمنان

دی کلسیم فسفات سمنان

دی کلسیم فسفات سمنان

DCP

فسفات سمنان

فسفات سمنان
تصویر شماره 1 محصول
تصویر شماره 2 محصول
تصویر شماره 3 محصول
تصویر شماره 4 محصول
تصویر کوچک شماره 1 محصول
تصویر کوچک شماره 2 محصول
تصویر کوچک شماره 3 محصول
تصویر کوچک شماره 4 محصول

اشتراک محصول...

اشتراک در ایتااشتراک در بلهاشتراک در اینستاگراماشتراک در تلگراماشتراک در واتس آپاشتراک در توییتراشتراک در لینکدیناشتراک در فیسبوکاشتراک توسط پست الکترونیک
قیمت
39000 تومان(41000)
قیمت فوق برای خرید هر کیلوگرم از محصول می باشد
نام تجاری محصول
فسفات سمنان
مدیر فروش
مهندس نعمتی
استان بارگیری
سمنان
شهر
سمنان
موجودی
50000 کیلوگرم
هزینه ارسال
بر عهده خریدار
توضیحات

از DCP ( دی کلسیم فسفات ) برای تامین فسفر و کلسیم مورد نیاز طیور و دام ها استفاده می گردد . این دو عنصر نقش مهمی در واکنش های متابولیکی و بیوشیمیایی بدن حیوانات اعم از رشد و استحکام سیستم استخوانی ، انعقاد خون ، تبادلات سلولی و فعالیت عصبی ، فعالیت های سیستم گوارش ، فعالیت های فیزیولوژیکی قلب و تولید مرغ و تخم مرغ دارند زیرا پوست تخم مرغ شامل مقادیر زیادی کلسیم به صورت کربنات می باشد و همچنین زرده تخم مرغ شامل مقدار زیادی از فسفر و گوگرد است .دی کلسیم فسفات به عنوان ماده اولیه برای تولید خوراک دام و طیور استفاده می شود . این محصول برای تامین و متعادل کردن دو عنصر کلسیم و فسفر در جیره غذایی استفاده می شود و اهمیت آن در تامین فسفر مورد نیاز دام و طیور است . آنالیز محصول در تصاویر درج گردیده است و محصول مطابق آنالیز ارائه میگردد. ( قابل ارسال از انبار تهران-انبار قم -کارخانه سمنان)

درخواست کارشناسی

درخواست کارشناسی

درخواست کارشناسی چیست؟

متخصصین در هر رشته ای بهترین مشاور و راهنمای ما برای بهره وری بیشتر و حفظ منابع مالی ما هستند. با کلیک درخواست کارشناسی این امکان برای شما فراهم می شود که کارشناسان مجرب تیم مرغابی درکنار کسب و کار و انتخاب های شما باشند و از مزایای زیر به راحتی بهره مند گردید

 1. امکان دریافت بهترین و مقرون به صرفه ترین کالا یا خدمات
 2. رفع سریع مشکل قبل از به وجود آمدن خسارت
 3. عدم بروز مشکلات پس از خرید کالا
 4. رفع نیاز عدم تخصص کافی شما در همه زمینه های صنعت مورد فعالیت
 5. بررسی تمامی ابعاد فنی، کیفی، کمی و حقوقی کلیه مباحث مورد نظر شما
محصولات مرتبط

محصولات مرتبط

دی کلسیم فسفات سمنان

از عناصر مهم و حیاتی که برای دام و طیور از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند، می توان کلسیم و فسفر را نام برد. این دو عنصر دارای مزایای زیادی برای دام هستند؛ از این رو تلاش برای ساخت محصولی که ترکیبی از این عنصر باشد می تواند برای سلامت دام ها و پرندگان پر اهمیت واقع شود. دی کلسیم فسفات سمنان از جمله محصولات مهم برای تامین کلسیم و فسفر مورد نیاز بدن دام ها شناخته می شود که در ادامه پیرامون این موضوع و مزایای آن صحبت می کنیم.

چرا دی کلسیم فسفات سمنان؟!

سمنان یکی ازاستان های مهم برای تولید محصولات دامی و طیوری در ایران است؛ از این رو تامین خوراک باکیفیت یکی از دغدغه های فعالان حوزه دام در این استان به شمار می رود. از جمله محصولات مهم و برتر می توان به دی کلسیم فسفات سمنان اشاره نمود که نقش اساسی، حیاتی و کلیدی را در سلامت و ارتقای طیور خواهد داشت.

دی کلسیم فسفات چیست؟

مکمل های طیوری در انواع مختلفی وجود دارند و یکی از انواع آن ها دی کلسیم فسفات نام دارد که برای جبران کمبود کلسیم و فسفات بدن طیور و دام ها مورد استفاده قرار می گیرد. مصرف دی کلسیم فسفات برای رشد، استحکام استخوان، انعقاد خون و بسیاری از عملکردهای حیاتی دیگر بدن جانداران ضروری است.

مزایای دی کلسیم فسفات سمنان

همانطور که بالاتر از موارد مصرف دی کلسیم فسفات سخن گفتیم، اکنون باید با مزایای دی کلسیم فسفات سمنان آشنا شویم که شامل:

 • کمک به رشد استخوان اها
 • افزایش تولید
 • بهبود سلامت عمومی
 • کمک به مشکلات انعقاد خون

چرا دی کلسیم فسفات سمنان اهمیت بالایی بین پرورش دهندگان دارد؟

مصرف دی کلسیم فسفات سمنان بین پرورش دهندگان بسیار پرطرفدار است و از اهمیتی بالایی برخوردار است که از جمله مهم ترین این دلایل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • وجود تعداد زیادی دام و طیور: تعداد دام و طیور موجود در استان سمنان نسبتا زیاد است که به طور مداوم نیاز به کلسیم و فسفر دارند؛ از این رو دی کلسیم فسفات سمنان یک انتخاب مناسب است.
 • کمبود فسفر در خاک: خاک موجود در استان سمنان به لحاظ ارزش مواد غذایی به خصوص فسفر فقیر است؛ از این رو دام ها و طیور برای جبران این موضوع نیاز به مکمل دی کلسیم فسفات دارند.
 • کیفیت بالا: دی کلسیم فسفات سمنان از کیفیت بالایی برخوردار است که علاوه بر سلامت دام و طیور، می تواند تاثیر مثبت و چشگیری در ارتقای کیفیت محصول آن ها داشته باشد.

قیمت دی کلسیم فسفات سمنان

دی کلسیم فسفات سمنان یکی از محصولات مهم و باکیفیت برای دام و طیور است که شما می توانید با قیمت مناسب و اقتصادی، آن را از مرغابی تهیه کنید.

خرید دی کلسیم فسفات سمنان

دی کلسیم فسفات سمنان برای پرورش دهندگام دام و طیور از اهمیت بالایی برخوردار است تا جایی که کیفیت این محصول برای آن ها بسیار مهم می باشد. مرغابی یکی از پلتفرم های برتر در حوزه دام، طیور و آبزیان است که محصولات خود را به صورت اصل و باکیفیت در اختیار مشتریان خود قرار می دهد تا تجربه خوبی از خرید برایشان به ارمغان بیاورد.