کنسانتره بوقلمون

هیچ محصولی پیدا نشد

لطفا اطلاعات جستجو را تغییر دهید و مجددا امتحان کنید

درحال بارگزاری...

درحال جستجوی محصولات مورد نظر

تعداد اطلاعات :رکورد

 
کنسانتره بوقلمون

در یک چند ساله گذشته گوشت بوقلمون رواج بسیار زیادی بین مردم پیدا کرد و مزایای بسیار زیادی به همراه دارد تا جایی که پرورش دهندگان طیور به فکر رشد و پرورش بوقلمون افتادند. پرورش بوقلمون مانند پرورش هر طیور دیگری نیاز به دانش، تجربه و مراحلی دارد که باید تمامی آن ها را مد نظر داشت. یکی از مهم ترین موارد در پرورش بوقلمون تغذیه آن ها است. کنسانتره بوقلمون به عنوان بخشی از تغذیه این پرندگان، می تواند سرعت رشد این حیوانات را تا میزان زیادی افزایش دهد. در ادامه مطلب به کنسانتره بوقلمون، خرید و قیمت آن می پردازیم.

  

استفاده از کنسانتره بوقلمون

بوقلمون در طی یک دوره 6 ماهه به بلوغ می رسد اما برای پرورش و رشد آن از جوجه به یک بوقلمون کامل نیاز به مراقبت و تغذیه اصولی دارد. بوقلمون نسبت به دیگر پرندگان، مقاومت کمتری در برابر سرما و دیگر بیماری ها دارند که همین مورد باعث می شود تا علاوه بر تغذیه، تامین فضای مناسب برای زندگی و رعایت بهداشت برای آن ها اهمیت بالایی داشته باشد.

استفاده از کنسانتره بوقلمون باعث رشد، وزن گیری بهتر و تقویت سیستم ایمنی بدن آن ها می شود؛ چراکه کنسانتره بوقلمون حاوی ترکیباتی چون ویتامین، مواد معدنی، پروتئین و... هستند که برای بدن این پرندگان مفید و مقوی است.

  

ترکیبات موجود در کنسانتره بوقلمون

خرید کنسانتره بوقلمون

ترکیبات موجود در کنسانتره بوقلمون باعث می شود تا نیازها و کمبودهای موجود در بوقلمون برطرف گردد. یکی از ترکیبات اصلی در کنسانتره بوقلمون  کنجاله سویا  است. کنجاله سویا یکی از مهم ترین منابع پروتئین گیاهی است که ارزش غذایی بالایی داشته و یک ماده ضروری برای طیور به حساب می آید.

از دیگر ترکیبات موجود در این کنسانتره می توان به  روغن طیوری  اشاره کرد. چربی یکی از بخش های اصلی تغذیه است که به صورت ترکیبی در دیگر مواد خوراکی وجود دارد. وجود روغن در کنسانتره بوقلمون سبب می شود تا هضم مواد غذایی راحت تر و خوراک خوشمزه تری برای این پرنده فراهم شود.

 دی کلسیم فسفات  یکی از دیگر مواد موجود در کنسانتره بوقلمون است. دی کلسیم فسفات جزو مکمل طیوری به شمار می رود که برای تامین فسفر و کلسیم موجود در بدن پرندگان مورد استفاده قرار می گیرد. .ج.د کلسیم فسفات در کنسانتره بوقلمون سبب تقویت استخوان ها و پوست پرندگان می شود.

 مکمل ویتامینه مواد معدنی  نیز در ترکیبات کنسانتره بوقلمون وجود دارد که نقش مهمی روی تمامی اعمال متابولیکی بدن دارد. امروزه برای سرعت بخشیدن به رشد طیور، استفاده از انواع مکمل ویتامینه ضروری به نظر می رسد؛ از این رو به صورت ترکیبی با مواد دیگر در اختیار پرنده قراره می گیرد.

  

مزایای کنسانتره بوقلمون

استفاده از کنسانتره بوقلمون برای این حیوان مزایای بسیار زیادی دارد که از جمله مهم ترین آن ها شامل:

  • تامین ویتامین ها
  • تامین اسید آمینه های ضروری مانند متیونین و لیزین
  • جبران کمبود مواد معدنی مورد نیاز
  • کاهش ضریب تبدیل
  • تقویت سیستم ایمنی
  • بهبود نتایج واکسیناسیون
  • کاهش احتمال وقوع بیماری
  • دارای ترکیبات محرک رشد
  • تامین کلسیم و فسفر مورد نیاز بوقلمون
  • حاوی مولتی آنزیم های تخصصی

شرایط نگهداری از کنسانتره بوقلمون

قیمت کنسانتره بوقلمون

کنسانتره بوقلمون را باید در جای خشک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری کرد. این محصول در صورتی که در محیط مرطوب قرار بگیرد، دچار کپک می شود. همچنین سعی کنید دور از دسترس جوندگان و حشرات قرار دهید.

  

نحوه استفاده از کنسانتره بوقلمون

اگر بوقلمون شما در 1 ماهگی اول یعنی 1 تا 4 هفته است باید 1.3 کیلوگرم و 5 تا 9 هفتگی 5.5 کیلوگرم به صورت میانگین روزانه باید مورد استفاده قرار بگیرد.

در نظر داشته باشید که سن مصرف این محصول تا 9 هفتگی است و پس از آن، مصرف این ماده پیشنهاد نمی شود. با این حال بازهم از دامپزشکی که معاینات بوقلمون را انجام می دهد، کسب نظر نمایید.

  

قیمت کنسانتره بوقلمون

قیمت کنسانتره بوقلمون ثابت نبوده و عوامل مختلفی در تعیین قیمت این محصول نقش دارند. امروزه با توجه به نرخ تورم و نوسانات بیش از حد دلار، قیمت کنسانتره بوقلمون نیز بسیار متغیر است. از جمله دلایل این تغییرات قیمت می توان به برند، حجم ماده، کیفیت و ... اشاره کرد. مرغابی یکی از پلتفرم های برتر در زمینه طیور است که با قیمت مناسب محصولات خود را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

  

خرید کنسانتره بوقلمون

همانطور که بالاتر ذکر کردیم، خرید کنسانتره بوقلمون می تواند تاثیر بسیار چشمگیری در رشد و پرورش این پرنده داشته باشد. برای خرید بهتر و امن تر سعی کنید این محصولات را از مراکز معتبر تهیه کنید تا علاوه بر کیفیت بالا و تضمین محصول، از بروز خسارات و مشکلاتی که بر اثر نامناسب بودن محصول بر شما تحمیل می شود، جلوگیری کنید.  مرغابی  یک پلفرم معتبر است که می توانید تمامی محصولات مرتبط در زمینه دام، طیور و آبزیان را با خیال راحت تهیه کنید و هیچگونه نگرانی در خصوص این موضوع نداشته باشید.