یونجه و کاه

هیچ محصولی پیدا نشد

لطفا اطلاعات جستجو را تغییر دهید و مجددا امتحان کنید

درحال بارگزاری...

درحال جستجوی محصولات مورد نظر

تعداد اطلاعات :رکورد

تغذیه بخش مهمی از تکامل و رشد در موجودات به شمار می رود و می تواند تضمین سلامتی آن ها باشد. بسیاری از حیوانات از جمله دام های کوچک و بزرگ و اسب ها برای اینکه بتوانند انرژی مورد نیاز برای انجام فعالیت روزانه خود را داشته باشند از یونجه و کاه استفاده می کنند. یونجه و کاه دو منبع مهم برای غذای دام و اسب ها به شمار می رود که بسیاری از دام پروران به دنبال خرید کاه و یونجه تازه و با کیفیت هستند.

یونجه و کاه

یونجه و کاه برای تغذیه دام

یونجه و کاه جزو مهم ترین بخش ها برای تغذیه دام هستند؛ چراکه بلافاصله پس از مصرف به سرعت در بدن دام تجزیه شده و باعث وزن گیری و بزرگ شدن حیوانات می شود. همچنین به دلیل قیمت مناسب برای یونجه و کاه، استفاده از آن ها برای خوراک دام مقرون به صرفه است.

یونجه و کاه به دلیل اینکه حاوی املاح و مواد معدنی هستند که می توانند در افزایش تولید شیر برای دام ها موثر باشند. همچنین به تدریج سبب افزایش تولید مثل می شوند.

یونجه و کاه دارای کیفیت بالایی هستند که توسط دام ها مورد استفاده قرار می گیرند؛ زیرا این محصولات حاوی پروتئین و مواد غذایی هستند.

در کنار مصرف یونجه و کاه، دامداران از مکمل های دام و صاحبان اسب از مکمل اسب برای رشد بهتر حیوانات استفاده می کنند.

خرید یونجه خشک

یونجه خشک

یونجه خشک معمولا آمیخته ای از چند گیاه است که از قبل درو و خشک شده و در انبار نگهداری می کنند. یونجه خشک، خوراک مناسبی برای اسب، گاو و گوسفند در زمانی از سال است که یونجه و کاه تازه در دسترس نمی باشد.

خشک کردن یونجه ها به روش صحیح و اصولی انجام می شود تا جایی که هیچگونه نگرانی پیرامون از بین رفتن مواد مغذی در حین انجام این فرایند وجود نخواهد داشت.

یونجه و کاه تازه

یونجه و کاه جزو علوفه هایی است که برگ های آن نسبت به ساقه هایش بیشتر است و همین موضوع یک مزیت مهم برای این محصولات به حساب می آید؛ زیرا برگ گیاهان منبع پروتئین و مواد مغذی هستند. همچنین تهیه و خرید یونجه و کاه تازه با کیفیت از جمله اقدامات مهمی است که تمامی دامداران و دامپروران باید آن را در اولویت قرار دهند.

قیمت یونجه و کاه

یونجه و کاه در بازار دارای قیمت های متنوعی هستند که از جمله فاکتورهای مهم برای این موضوع کیفیت آن است. درجه کیفی یونجه و کاه اولین عامل برای تعیین قیمت این محصول است.

در کنار کیفیت، نحوه فروش و ارائه محصول نیز در تعیین قیمت یونجه و کاه از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر شما به طور مستقیم از تامین کننده محصولات اقدام به خرید یونجه و کاه کنید به طور قطع می توانید با قیمت مناسب تری این محصول را تهیه کنید. همچنین واردات و صادرات یونجه و کاه می تواند قیمت این محصولات را دستخوش تغییرات می کند.

قیمت یونجه و کاه

خرید یونجه و کاه

با توجه به اهمیت بالایی که یونجه و کاه در تغذیه دام دارند، خرید این محصولات بسیار داغ است. یونجه و کاه موجود در بازار در کیفیت های مختلفی وجود دارند که به طور قطع خرید بالاترین سطح کیفیت آن در اولویت قرار دهد. همچنین دقت کنید که یونجه و کاهی که خریداری می نمایید عاری از هرگونه علف هرز باشد. برای اینکه از خرید خود اطمینان خاطر داشته باشید می توانید از سایت مرغابی اقدام به تهیه این محصول نمایید. در مرغابی می توانید به طور مستقیم با تامین کننده در ارتباط باشید تا بتوانید یونجه و کاه را با قیمت مناسب تهیه کنید. همچنین در صورت بروز مشکل می توانید به طور مستقیم با فروشنده در ارتباط باشید.