تشویقی سگ

هیچ محصولی پیدا نشد

لطفا اطلاعات جستجو را تغییر دهید و مجددا امتحان کنید

درحال بارگزاری...

درحال جستجوی محصولات مورد نظر

تعداد اطلاعات :رکورد

 
  

تشویقی سگ

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که آموزش سگ می تواند همانند یک ماجراجویی جذاب و پر هیجان باشد تا به دنبال کشف مهارت های این حیوان و ارتقای استعدادهای آن باشید؟ شما با استفاده از غذای تشویقی سگ هر روز به یک ماجراجویی جدید دعوت می شوید که در آن شما در نقش راهنما، سگتان را در یک مسیر پر از دانش و هیجان همراهی می کنید. این سفر نه تنها به سگتان کمک می کند تا رفتارهای صحیح و مطلوب را یاد بگیرد، بلکه به کمک تشویقی سگ می تواند احساس موثر بودن و ارتباط قوی تری با شما داشته باشد. وجود چنین ارتباطی نه تنها احساس توازن و آرامش را برای شما فراهم می سازد، بلکه سگتان به شما احساس مسئولیت و ارزش بیشتری نیز خواهد داد.

تشویقی سگ  

غذای تشویقی سگ چیست؟

غذای تشویقی غذاهای کوچک و خوشمزه ای هستند که که معمولا به عنوان جایزه در اختیار سگ قرار می گیرد. از تشویقی سگ معمولا برای آموزش بهتر و موثرتر به سگ استفاده می کنند که می تواند به هنجارهای رفتاری و اصلاحات صوتی سگ کمک کند.

غذاهای تشویقی سگ در اندازه های کوچک و به شکل های مختلف سفت، خشک و نرم یافت می شوند که از مواد اولیه متنوعی تشکیل شده اند. معمولا این غذاها برای سگ های کوچک تر نیز استفاده می شوند که به آن ها تشویقی توله سگ می گویند. تشویقی ها معمولا شامل انواع مختلف مواد مغذی هستند اما زیاده روی در مصرف آن ها نیز عوارضی مانند چاقی سگ را به دنبال خواهد داشت.

  

انواع تشویقی سگ

خرید تشویقی سگ

تشویقی سگ در انواع مختلفی تولید و در بازار عرضه می شود که انتخاب نوع آن تا حد زیادی به نژاد آن حیوان بستگی دارد. از این رو تشویقی های  سگ نگهبان  مانند تشویقی ژرمن، شیتزو با تشویقی سگ ایرانی و سگ های آپارتمانی متفاوت هستند.

  

تشویقی بیسکویتی سگ

بیسکویت یکی از غذاهایی است که برای سگ ها از اهمیت بالایی برخوردار است. سگ ها علاقه زیادی به بیسکویت دارند و از آن ها با نهایت ذوق استقبال می کنند و همین موضوع آن را به یک تشویقی خوب برای این حیوان تبدیل کرده است. تشویقی بیسکویتی فاقد هرگونه افزودنی است که همین مورد می تواند برای سلامتی سگ ها مفید باشد.

  

تشویقی اسنکی سگ

از دیگر تشویقی برای سگ ها می توان به تشویقی اسنکی اشاره کرد. اسنک ها را می توان به عنوان یک غذای متنوع دیگر در رژیم غذایی سگ ها اضافه کرد و بسیاری از سگ ها ارتباط خوبی با این غذا دارند اما پیش از خرید آن از این موضوع مطلع شوید.

  

تشویقی نرم

تشویقی های نرم از بهترین غذاها برای آموزش رفتارهای مختلف به سگ است. معمولا تشویقی های نرم در اندازه های کوچک تولید می شوند که بسیار نرم و خوش خوراک هستند.

  

تشویقی دنتال: سلامت دهان و دندان

از دیگر تشویقی های مناسب برای سگ ها می توان به تشویقی دنتال اشاره کرد. تشویقی دنتال همانطور از نامش پیداست مناسب برای سلامت دهان و دندان است. تشویقی دنتال باید نرم باشد تا هیچ مشکلی برای سگ ایجاد نکند به عنوان مثال می توان تشویقی بیسکویت را می توان زیر مجموعه ای از تشویقی دنتال دانست.

  

تشویقی گیاهی؛ کمک به تامین فیبر

تشویقی گیاهی از جمله مهم ترین و سالم ترین خوراک ها برای سگ به شمار می رود. سگ شما می تواند برای تامین مواد مغذی و فیبر مورد نیاز بدن خود از تشویقی گیاهی استفاده کند.

  

تشویقی رژیمی

بسیار پیش می آید که سگی دارای اضافه وزن باشد اما با این حال بازهم نیاز باشد تا از تشویقی برای آن ها استفاده نمود. در این زمان باید از تشویقی های رژیمی برای این حیوانات استفاده نمود که کالری کمتری داشته و باعث اضافه وزن بیشتر نمی شود.

  

تشویقی استخوانی

یکی از تشویقی هایی که مورد علاقه سگ ها است، تشویقی استخوانی بوده که از جنس ژلانین می باشد. ژلاتین سبب نرمی تشویقی شده و از ورود آسیب به دندان و دهان سگ جلوگیری می کند.

  

تشویقی جویدنی

تشویقی های جویدنی به نسبت با تشویقی های نرم کمی جنس سفت تری دارد و معمولا از تکه ای استخوان، گوشت یا غضروف حیوان دیگر تولید شده است.

  

کاربردهای تشویقی سگ

قیمت تشویقی سگ

بسیاری از سرپرستان و صاحبان سگ از تشویقی استفاده می کنند تا این حیوان واکنش مثبت تری به آموزش و تعلیم خود نشان دهد. دادن تشویقی به سگ زمانی که کار درستی انجام می دهد می تواند انگیزه وی برای انجام کارهای صحیح دیگری شود. از جمله کاربردهای دیگر غذای تشویقی سگ شامل:

  
 • افزایش روحیه سگ
 • خوشحال کردن سگ
 • کمک به حفظ سلامت جسمانی آن ها
 • بهبود وضعیت دهان و دندان
 • تامین ویتامین های مورد نظر بدن این حیوان
 • ایجاد ارتباط بهتر بین سگ و صاحب وی
  

نکات مهم هنگام خرید تشویقی سگ

تشویقی سگ برای این حیوانات بسیار مهم است؛ بنابراین هنگام خرید آن باید نکات مهمی را مد نظر قرار داد تا بتوان بهترین نتیجه مطلوب را از خرید تشویقی سگ دریافت نمود. از مهم ترین نکات خرید تشویقی سگ می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. سن سگ: از مهم ترین نکاتی که هنگام خرید تشویقی سگ باید به آن توجه زیادی نمود سن سگ است. معمولا تشویقی توله سگ ها از نوع استخوانی می باشد که از ژلاتین ساخته شده اند و برای سگ ها مسن که آرواره های ضعیف تری دارند، از تشویقی های نرم استفاده می شود.
 2. وزن سگ: وزن سگ از اهمیت ویژه ای هنگام خرید تشویقی برخوردار است. همانطور که بالاتر از انواع تشویقی سک صحبت کردیم، متوجه شدید که تشویقی رژیمی، برای آن دسته از سگ هایی که دارای اضافه هستند، مناسب می باشد و برای سگ های لاغرتر می توان از تشویقی های پر کالری استفاده نمود.
 3. سایز سگ: یکی از نکاتی که صاحبان سگ آن را نادیده می گیرند سایز و اندازه این حیوان است. سعی کنید هنگام خرید تشویقی سایز سگتان را مد نظر قرار دهید و از خرید تشویقی های کوچک برای سگ های بزرگ و بلعکس خودداری کنید.
 4. کیفیت تشویقی: استفاده از تشویقی هایی که از کیفیت بالایی برخوردار هستند از واجبات است تا سلامتی سگ را تصمین نماید. پیشنهاد می کنیم که از برندهایی استفاده کنید که بدون مواد افزودنی باشند.
 5. ذائقه سگ: ذائقه و سلیقه سگ یکی از مواردی است که بر تمامی نکات بالا ارجحیت دارد، چراکه اگر سگ از خوردن تشویقی امتناع کند و به آن علاقه نداشته باشد، شما مجبور به خرید مجدد تشویقی سگ می شوید.
 6. تنوع تشویقی: سعی کنید هنگام خرید تشویقی تنوع لازم را به خرج دهید تا سگتان از یک مزه خسته نشود و هیجان کافی برای استفاده از آن ها داشته باشد.
  

قیمت تشویقی سگ

قیمت تشویقی سگ در هر مرکزی با توجه به نوع تشویقی، برند و حجم آن می تواند متفاوت باشد. به طور کلی نمی توان قیمت تشویقی سگ را تعیین نمود و قیمت این محصول با توجه به شرایط سگ شما و میزان کیفیت محصول متفاوت خواهد بود.

  

خرید تشویقی سگ

شما می توان برای خرید تشویقی سگ به پت شاپ های مختلف سری بزنید. پت شاپ ها دارای انواع مختلفی از تشویقی های سگ هستند و می توانند نیاز شما را برطرف سازند اما  مرغابی  یکی از پلتفرم های معتبر است که شامل چندین پت شاپ مختلف می باشد. شما می توانید برای خرید تشویق سگ به سایت مرغابی سری بزنید تا این محصول را در انواع مختلفی مشاهده نمایید و اقدام به خرید با کیفیت ترین نوع آن نمایید.